То вже довголітня традиція, що закінчення навчання релігії в зеленогірській парафії, відбувається дуже урочисто. Так було також в тому році. Минулої п’ятниці була нагода до сповіді, а пізніше була відслужена Служба Божа, а на кінець діти відібрали свідоцтва. Дітям і вчителам бажаємо гарних вакації і доброго відпочинку.
Закінчення навчання релігії

